Hotel Montis znajdujący się jedynie 20 km od Nałęczowa, powstał z myślą o ludziach mających dosyć zgiełku, hałasu i pośpiechu. W tym miejscu panuje idealna atmosfera aby się wyciszyć, zrelaksować, a także skupić na swoich obowiązkach. Z oferty tego trzygwiazdkowego ośrodka ucieszą się na pewno pary, grupy biznesowe oraz pojedyncze osoby chcące uciec na weekend do cichego i spokojnego zakątka. Sprawdź dostępność pokoi i zarezerwuj pobyt w Montis Hotel & Spa już dziś. 

Od imprez okolicznościowych po spotkania biznesowe

Szeroki zakres oferowanych usług powoduje, że hotel ten świetnie sprawdzi się przy organizacji przyjęć, czy planowaniu konferencji. Możliwy jest wynajem sal, pomoc przy imprezach okolicznościowych, a dla gości hotelowych dostępne są usługi Spa & Wellness. Warunkuje to dobre samopoczucie przez cały okres pobytu. 

Hotel Montis ma do zaoferowania między innymi 40 miejsc noclegowych w 20 pokojach i luksusowych apartamentach, sale konferencyjne do spotkań rodzinnych i biznesowych, a także Spa z szerokim wachlarzem zabiegów na określone części ciała, drobną kosmetyką, czy strefą fitness. 

Ponadto, na terenie ośrodka znajduje się hotelowa restauracja, która może się poszczycić wieloma prestiżowymi nagrodami, na przykład Kulinarną Perłą, czy Smakami Regionów. Zaoferuje nam ona szeroki wybór kuchni fusion oraz tej tradycyjnej ze świeżymi, sezonowymi produktami dostępnymi ekologicznie i regionalnie. 

Cicha i spokojna okolica, w pobliżu Nałęczowa oraz Kazimierza Dolnego

Poniatowa, w której znajduję się Montis Hotel & Spa, sama w sobie jest niezwykle urokliwym miejscem. Miasteczko położone w południowo- wschodniej Polsce rozciąga się na malowniczej Wyżynie Lubelskiej w Kotlinie Chodelskiej. Atrakcyjności dodaje sąsiedztwo bardziej znanych turystycznie i równie urzekających miejscowości. Poniatowa usytuowana jest jedynie 20 km od Nałęczowa, a także 25 km od Kazimierza Dolnego. Okolica stwarza doskonałe warunki do wypoczynku, oferuje błogą ciszę i gwarantuje upragniony spokój. Życie płynie tu wolniej, świeże powietrze dba o zdrowie naszych płuc, a piękne krajobrazy zapierają dech sprawiając, że człowiek nie jest w stanie wyjść z podziwu nad kunsztem Matki Natury. Idealne miejsce na spacery, przejażdżki rowerowe i wycieczki krajoznawcze. Zapewnia wiele dogodnych okazji do fotografii; inspiruje malarzy, poetów oraz zachęca do symbiozy z przyrodą. Nie czekaj, przyjedź i przekonaj się, czym Ciebie urzeknie kolorowa Lubelszczyzna.