Drewniany pendrive

Coraz częściej odchodzimy od tradycyjnego umieszczania zdjęć w albumach. Segregacja odbitek może być czasochłonna, a niektórzy w dodatku wolą zachować fotografie w postaci plików. Jeśli jednak chcemy nadać swoim wspomnieniom przyjemną formę, która będzie zachęcać do przeglądania zdjęć, z pomocą przychodzi oferta Drewnianego Sklepu. Urocze i wytrzymałe opakowania na fotografie to najlepszy sposób, by zatrzymać najważniejsze obrazy z życia, a różnorodność materiałów i stylów pozwoli każdemu znaleźć idealne akcesoria.

Pudełko drewniane czy kartonowe?

W Drewnianym Sklepie można nabyć ciekawe modele drewnianych pudełek na zdjęcia, których kolor i zdobienia wybierzemy samodzielnie. To najtrwalszy i najbardziej unikalny sposób przechowywania odbitek – liczne wbudowane opcje zamówienia pozwolą uzyskać personalny produkt, który będzie nie tylko pojemnikiem, lecz także ozdobą pokoju. Drewniane pudełka pomieszczą nawet 230 sztuk – z jednej dużej lub wielu mniejszych sesji. To oczywiście nie jedyna opcja – Drewniany Sklep https://drewnianysklep.pl/ oferuje także kartonowe opakowania na odbitki, mieszczące mniejszą ilość zdjęć, dzięki czemu można je dokładniej posegregować. Przystępne cenowo, a zarazem ładne pudełka z kartonu przydadzą się również do przechowywania płyt lub pocztówek.

Pendrive z drewnianą obudową

Miłośnicy cyfrowych zdjęć i wielozadaniowych nośników danych mogą przyjrzeć się ofercie drewnianych pendrive’ów. Model z grawerem lub przypominający gałązkę to wyjątkowy gadżet, przydatny zarówno do zapisywania dużej ilości zdjęć, jak i do zadań biurowych. Jeśli pendrive ma być nośnikiem wspomnień, Drewniany Sklep pozwala dodać do niego zgrabne, małe pudełko z wyściółką – mech dopełni naturalny wygląd kompozycji. Nośniki pochodzą od marki SanDisk, a formularz zamówienia pozwala wybrać pożądaną pojemność – bez dopłaty otrzymamy pendrive 16GB, który wystarcza do przechowania dużej ilości zdjęć i nagrań wideo.

Materiałowe owijki i woreczki

Drewniane pudełko lub pendrive możemy wzbogacić dodatkami z tkaniny – wyjątkowy charakter nadadzą zdjęciom na przykład owijki zdobione wstążką lub w stylu boho. Pozwalają zebrać odbitki w jeden pakunek, który następnie włożymy do pudełka. Również pendrive może otrzymać dodatkową ochronę w postaci wytrzymałego, wiązanego woreczka. Wszystkie akcesoria utrzymane są w jednolitej gamie stylów, dzięki czemu można dowolnie zestawiać je ze sobą i komponować własne zestawy. Warto zainwestować w pamięć minionych lat i uczcić je przy pomocy unikalnych opakowań na zdjęcia.